خانه / شرایط استفاده از خدمات تخصصی کارآفرینی خوراک دام و طیور و آبزیان

شرایط استفاده از خدمات تخصصی کارآفرینی خوراک دام و طیور و آبزیان

شرایط استفاده از خدمات تخصصی کارآفرینی خوراک دام و طیور و آبزیان

 

۱- شرایط استفاده از خدمات موسسه پارساپژوهش

شرایط استفاده از خدمات مؤسسه پارساپژوهش که از این پس TOS نامیده می شود و ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به شما (کاربر مؤسسه پارساپژوهش آرین) تغییر یابد، به شرح ذیل می باشد. آخرین نسخه از TOS از طریق آدرس اینترنتی شرایط استفاده از خدمات نخستین وب سایت تخصصی خوراک دام و طیور و آبزیان قابل دسترسی می باشد. علاوه بر این، پارساپژوهش و کاربران آن، در زمان ارائه و استفاده از هر نوع خدمات، مشمول قواعد مرتبط TOS با آن، می باشند که ممکن است در هر زمانی تغییر یابد. همه این قواعد و شرایط در قالب TOS تعریف می گردد. پارساپژوهش امکان تعریف TOSهای متناسب با سایر خدمات خود را بصورت مجزا محفوظ می داند.
تعریف: “کاربر” به هر فردی که هر یک از خدمات مؤسسه پارساپژوهش را استفاده نماید، اطلاق می گردد.
تعریف: کلمه TOS دراین متن بمعنی شرایط استفاده از خدمات موسسه پارسا پژوهش آرین می باشد.
تعریف: کلمه موسسه دراین متن بمعنی موسسه پارساپژوهش آرین می باشد.

۲- شرح خدمات

پارساپژوهش دسترسی به مجموعه قابل توجهی از منابع، شامل ابزارهای متنوع ارتباطی، امکانات بحث و تبادل نظر، اطلاعات مختلف، را از طریق رسانه هایی از قبیل اینترنت، فاکس، تلفن و غیره برای کاربران فراهم می نماید. از این پس منظور از کلمه “خدمات”، توضیحات فوق الذکر می باشد. کاربر آگاه از وجود تبلیغات همراه با خدمات، و موافق با الزام وجود آن جهت استمرار خدمات رسانی می باشد. همچنین، کاربران آگاه و موافقند که در طول دوره دریافت خدمات، برقراری ارتباط پارساپژوهش با آنها، جهت ارسال اعلامیه های خدماتی، پیامهای نظارتی، خبرنامه الکترونیک و غیره جزء لاینفک خدمات رسانی می باشد و امکان حذف آن، برای کاربر مقدور نمی باشد. کاربر آگاه و موافق است که کلیه خدمات را “همانطور که ارائه می شود” (AS-IS) بپذیرد و پارساپژوهش هیچگونه مسؤولیتی در قبال بهنگام بودن، حذف، عدم تحویل یا نقص در ذخیره اطلاعات مربوط به کاربر ندارد. هرگونه هزینه جهت دسترسی به خدمات این مؤسسه، شامل هزینه های ثانویه مانند هزینه تلفن، تهیه نرم افزار و سخت افزار لازم و غیره، بعهده کاربر می باشد.

۳- شرایط ثبت عضویت

مسؤولیت صحت کلیه مشخصات و اطلاعات ادعا شده از سوی کاربران موسسه پارساپژوهش بعهده آنان بوده و موسسه پارساپژوهش در برابر هرگونه محدودیت قانونی یا حقوقی مربوطه مسؤولیتی را نمی پذیرد. کاربران همچنین نسبت به رعایت موارد ذیل متعهد می گردند. الف- کاربر متعهد می گردد درثبت و تکمیل فرم های مشخصات نسبت به بیان حقیقت بصورت دقیق، بهنگام، و کامل اقدام نماید. ب- کاربر متعهد است نسبت به بروز رسانی مشخصات موجود خود در سایت پارساپژوهش آرین اقدام نماید. بدیهی است موسسه پارساپژوهش آرین محق است به هر نحوی که عدم صحت یا نقص موارد فوق را احراز نماید در خصوص قطع موقت یا دائمی ارائه خدمات به کاربر مربوطه اقدام نماید.

۴- توضیحات مربوط به نحوه استفاده از اطلاعات ثبت شده و سایر موارد مشابه را در بخش سیاستگذاری نحوه استفاده از اطلاعات شخصی (Privacy Policy) که در آدرس اینترنتی  سیاستگذاری نحوه استفاده از اطلاعات شخصی پارساپژوهش آرین  قرار دارد، جستجو نمایید.

۵- شماره عضویت، شناسه کاربری و رمز عبور

پس از طی مراحل ثبت مشخصات عضویت در موسسه پارسا پژوهش آرین هر یک از کاربران شماره عضویت، شناسه کاربری و رمزعبور دریافت می نمایند. فاکتورهای مذکور جزئی از اطلاعات خصوصی کاربری محسوب گشته و مسؤولیت حفظ وحراست از آن صرفاً بعهده کاربر می باشد. بر همین اساس مسؤولیت کلیه فعالیت هائی که با استفاده از شماره عضویت، شناسه کاربری و رمزعبور کاربران صورت پذیرد بعهده دارنده آن می باشد. ضمناً کاربر متعهد می گردد در صورت اطلاع از هرگونه استفاده غیر مجاز از شماره عبور و رمز واگزار شده مراتب را در اسرع وقت، به موسسه پارسا پژوهش اعلام نماید. بدیهی است در صورت بروز هرگونه خسارت ناشی از عدم رعایت موارد فوق، هیچگونه مسؤولیتی بعهده موسسه پارسا پژوهش نخواهد بود.

۶- تعهدات کاربران:

هر یک از کاربران موسسه پارساپژوهش آرین در خصوص محتوای اطلاعات ارسالی یا دریافت شده شامل داده ها، متون، نرم افزارها، صدا، عکس، نمودارها، فیلم ویدئو، پیغام و هرگونه فعالیتی که از طریق خدمات پارساپژوهش صورت پذیرد به اتفاق ارسال کنندگان آن مسؤولیت کامل داشته و ملزم به در نظر گرفتن قوانین قضائی و حقوقی مربوطه می باشند. این موضوع به این معنی است که موسسه پارساپژوهش آرین بدلیل حفظ حریم فعالیتهای کاربری درمورد نحوه استفاده کاربران از خدمات ارائه شده دخالتی نداشته و هیچگونه ضمانتی در مورد صحت، یکپارچگی و کیفیت موارد تبادل شده نمی نماید. همچنین کاربران آگاه هستند که با استفاده از خدمات مؤسسه پارساپژوهش آرین، دریافت اطلاعات ناخواسته از فضای ارتباطی محتمل می باشد. کلیه کاربران متعهد به رعایت شرایط استفاده از خدمات بشرح ذیل می باشند:
الف- ارسال یا دریافت اطلاعات اینترنتی، پست الکترونیک، فاکس و … باید عاری از هر گونه موارد غیرقانونی ضرررسان، تهدید، توهین، آزار، مجرمانه، افترا، عوامانه، شرم آور، دادخواست، تجاوز به حقوق سایرین، تنفرآمیز، نژادی، طایفه ای یا قابل اعتراض توسط سایرین باشد.
ب- عدم جعل عناوین یا معرفی غیرواقعی شخصیت حقوقی و حقیقی
ج- عدم جعل یا تغییر مشخصات فرستندگان (header – سرآیند) مطالب اینترنتی
د- عدم اخذ هرنوع اطلاعاتی که بموجب قانون یا موارد حقوقی در زمره اطلاعات محرمانه یا امانت محسوب گردند.
ه- عدم استفاده از خدمات پارساپژوهش بنحوی که موجب نقض قوانین مربوط به دستیابی به اطلاعات ثبت شده، آرم تجاری، اطلاعات محرمانه تجاری، کپی برداری یا سایر حقوق مربوط به مالکیت معنوی دیگران شود
و- عدم استفاده از خدمات پارساپژوهش آرین برای ارسال هر نوع اطلاعات که بدون رضایت گیرنده آن ارسال گردد (مانند ارسال نامه های الکترونیک زنجیره ای، هرزنامه و غیره)
ز- عدم استفاده از خدمات پارساپژوهش بگونه ای که باعث انتشار ویروس کامپیوتری یا هر عاملی که موجب تخریب یا اخلال در فعالیت کاربران گردد
ح- رعایت کامل قوانین جاری مربوط به کار با شبکه های اینترنتی
ط- رعایت کامل وعدم نقض عمدی یا سهوی قوانین مرتبط محلی، ملی، بین المللی و تعهد به کلیه قوانینی که از سوی دولت ایران وضع می گردد.
ی- عدم جمع آوری و ذخیره سازی اطلاعات سایر کاربران

کاربر موسسه پارسا پژوهش آرین موافقت می نماید موسسه و طراحان آن نسبت به تغییر یا حذف اطلاعات تبادل شده ای که با TOS تطبیق ننماید اقدام نمایند. کاربر موسسه پارساپژوهش آگاه و موافق است که موسسه پارساپژوهش در هر زمانی که قانون حکم نماید نسبت به ارائه مشخصات آنان به مراجع ذیصلاح اقدام نماید.

 

۷- تذکر ویژه برای استفاده بین المللی از خدمات

با توجه به ماهیت بین المللی استفاده از خدمات اینترنتی کاربران متعهد به رعایت قوانین محلی و کشور متبوع (محل اقامت) خود می باشند.

۸- نکاتی در موردنحوه انعکاس وارائه مطالب کاربران ازطریق خدمات پارسا پژوهش

کاربران به موسسه پارسا پژوهش اجازه می دهند تا جهت ارائه مطالب متعلق به آنان(شامل انواع نوشتار، عکس، گرافیک، نمودار و …) از فرم بندیها و طراحی مخصوص سایت استفاده نماید. بدیهی است این موضوع با رعایت کامل اصل مالکیت کاربران نسبت به مطالب یاد شده صورت می پذیرد. این اجازه در خصوص کلیه موارد چاپ، بروزرسانی، ترجمه، اصلاح، توزیع و … صادق بوده و تا زمان انصراف طرفین دارای اعتبار می باشد. بدیهی است اطلاعات یاد شده از طریق سرویس های مختلف موسسه پارسا پژوهش در اختیار اعضاء، کاربران و سایر استفاده کنندگان قرار می گیرد.

۹- پرداخت خسارت

کلیه کاربران موسسه پارسا پژوهش تعهد می نمایند در صورتی که به دلیل تخلف از شرایط TOS یا استفاده از خدمات موسسه پارسا پژوهش آرین موجب تضییع حقوق دیگران گردند، نسبت به جبران کلیه ضررهای متعلقه اعم از خسارات وارده به اشخاص ثالث و همچنین موسسه پارسا پژوهش آرین اقدام نمایند. بدیهی است این موارد شامل هزینه های حقوقی و وکالت نیز می باشد.

۱۰- عدم فروش مجدد خدمات موسسه پارساپژوهش آرین

کاربران و استفاده کنندگان از خدمات موسسه پارساپژوهش آرین آگاه ومطلعند هرگونه مشابه سازی، نسخه سازی مجدد، کپی برداری، فروش، بهره برداری جهت مقاصد تجاری از شیوه و ماهیت خدمات رسانی ممنوع می باشد.

۱۱- نکات ضروری در مورد ظرفیت و نحوه ارائه خدمات

کلیه کاربران واستفاده کنندگان از خدمات موسسه پارسا پژوهش آرین آگاه ومطلعند که موسسه مذکور در هر زمان امکان وضع قواعد جدید یا اعمال محدودیت بر نحوه استفاده از خدمات خود را دارا می باشد. موارد محدودیت ممکن است شامل حجم، زمان نگهداری در حافظه و تکرارپذیری (درواحد زمانی) خدمات دریافتی یا ارسالی باشد. به عنوان مثال تعداد روزانه، حجم، زمان ماندگاری درحافظه سایت، اشکالات فنی زمان دریافت یا ارسال نامه های الکترونیک، فاکس یا پیغامهای صوتی در گروه محدودیتهای فوق قراردارند. ضمناً کاربران آگاهند که درصورتیکه پس از برقراری هر بار ارتباط با سیستم خدمات رسان موسسه پارسا پژوهش فرمانی به دستگاه اعلام ننمایند سیستم بصورت خودکار قطع می گردد. بدیهی است موارد فوق جزء لاینفک شرایط استفاده از خدمات می باشد.

۱۲- تغییر شرایط خدمات رسانی

موسسه پارساپژوهش آرین حق تغییر و توقف موقت یا دائم کلیه خدمات خود را بدون اطلاع قبلی به کاربران محفوظ دانسته و هیچ گونه مسؤولیتی را در برابر کاربران یا هر شخص ثالث دیگر نمی پذیرد.

۱۳- فورس ماژور (عوامل پیش بینی نشده)

کاربران و استفاده کنندگان از خدمات موسسه پارسا پژوهش آرین آگاه و موافقند که تحت شرایط خاص ممکن است موسسه بدون اطلاع قبلی نسبت به قطع خدمات خود اقدام نماید. برخی از شرایط خاص فوق شامل موارد ذیل می باشد.
– هر نوع اقدام کاربر که بمنزله نقض (tos) یا عدم پایبندی به قواعد و مقررات موسسه پارساپژوهش محسوب گردد.
– حکم یا دستور لغو امتیاز کابران که از طریق مراجع قانونی یا هریک از مراجع دولتی ابلاغ گردد.
– درخواست مستقیم کاربران جهت قطع خدمات
– تغییر یا اصلاح برخی از خدمات توسط موسسه
– بروز هرنوع مسائل و مشکلات فنی یا امنیتی غیرمنتظره
– هر مورد ذکر نشده که دلیلی جهت قطع خدمات موسسه محسوب گردد.
بدیهی است موسسه پارساپژوهش آرین بر اساس مفاد این ماده هیچ گونه مسؤولیتی در برابر محدودیت یا قطع خدمات کاربران ندارد.

۱۴- نکات مربوط به موارد تبلیغاتی

کاربران آگاه و موافقند که ممکن است در زمان استفاده از خدمات موسسه با آگهی های تبلیغاتی مواجه شوند. لذا مسؤولیت هرگونه ارتباط، همکاری یا خرید و فروش با صاحبان آگهی های مذکور از عهده این شرکت خارج می باشد. ضمناً این شرکت در برابر صحت آگهی های فوق الذکر تعهدی ندارد.

۱۵- ارتباط با سایر سایتهای بین المللی از طریق موسسه (link)

کاربر آگاه است در زمان استفاده از خدمات موسسه احتمال آشنایی و ارتباط با سایت های بین المللی اینترنتی (از طریق link و …) وجود دارد. بدیهی است موسسه (بدلیل عدم کنترل بر عملکرد سایتهای مذکور) هیچگونه مسؤولیت مستقیم یا غیرمستقیمی در برابر عوارض ناشی از استفاده کاربران ازسایتهای مذکور ندارد و این امر شامل کارایی، محتویات، تبلیغات، تولیدات، وسایر موارد مرتبط با سایتهای فوق می گردد.

۱۶- حقوق مربوط به مالکیت موسسه پارساپژوهش آرین

کاربران و استفاده کنندگان از خدمات موسسه آگاه و موافقند که کلیه خدمات و نرم افزارهای مرتبط با آن جزو دارائی های موسسه محسوب گشته و هر گونه استفاده شامل شبیه سازی یا نسخه برداری از آن غیر قانونی محسوب می گردد. بدیهی است کپی برداری، استفاده از علائم تجاری، یا مطالب موجود سایت نیز غیرمجاز می باشد.

۱۷- موارد خارج از ضمانت موسسه

کاربران موسسه صریحاً موافقت خود را با موارد ذیل اعلام می نمایند.
۱-۱۷. کلیه کاربران براساس ریسک و مسؤولیت کامل خود از خدمات موسسه استفاده نموده و خدمات مذکور را همانطور که ارائه می شود می پذیرند. بدیهی است موسسه هیچ گونه ضمانت و تعهدی در برابر ادعاهای مطرح شده در این زمینه ندارد.
۲-۱۷. موسسه هیچگونه تعهدی دربرابر موارد ذیل ندارد.
– در صورتیکه خدمات متناسب با نیازها و انتظارات کاربر نباشد.
– در صورتیکه احتمالاً قطع، اشتباه، یا بهنگام نبودن زمانی در مورد ارائه خدمات اتفاق افتد.
– هر نوع مسؤولیت یا نتایج مربوط به استفاده از خدمات موسسه بعهده کاربر است.
– کیفیت یا صحت هرگونه اطلاعات، تولیدات، فعالیت تجاری یا تبلیغات موجود در سایت موسسه بعهده کاربر است.
– هرگونه خطای نرم افزاری
۳-۱۷. مسؤولیت عوارض استفاده از هرنوع اطلاعات، نرم افزار و … که در هنگام استفاده از خدمات موسسه توسط کاربر استخراج گردد بعهده موسسه نمی باشد.
۴-۱۷. هرنوع بهره برداری یا استعلام اطلاعات و … که در هنگام استفاده از خدمات موسسه توسط کاربران صورت پذیرد، مسؤولیتی برای موسسه نخواهد داشت.
۵-۱۷. هرنوع حساسیت یا تأثیر پذیری چشم ها از رنگ های بکار رفته در طراحی سایت موسسه، بیماری های مرتبط با استفاده از کامپیوتر و موارد مشابه آن باید قبلاً توسط کاربر یا سایر استفاده کنندگان مورد بررسی قرار گرفته باشد. بدیهی است موسسه هیچ گونه مسؤولیتی در برابر ادعاهای احتمالی نخواهد داشت.

۱۸- حوزه مسؤولیت ها

کلیه کاربران صریحاً تأیید و توافق می نمایندکه هر نوع بهره برداری و نتایج حاصله ناشی از استفاده آنان از خدمات موسسه هیچ گونه تعهد مستقیم یا غیر مستقیمی برای موسسه دربر ندارد.

۱۹- تذکر ویژه برای استفاده از خدمات مرتبط با مسائل مالی

موسسه پارسا پژوهش تاکید می نماید بهره برداری از هر نوع خدمات موسسه بر اساس شرایط (tos) امکانپذیر بوده و این خدمات صرفاً جنبه اطلاع رسانی خواهند داشت. بدیهی است کاربران جهت هرگونه استفاده از خدمات موسسه با قصد بهره برداری در مقاصد مالی، تجاری یا سرمایه گزاری موظف به تحقیقات لازم کارشناسی و تصمیم گیری با مسؤولیت خود خواهند بود.

۲۰- عدم پاسخگوئی موسسه در برابر شخص ثالث

کاربران و استفاده کنندگان از خدمات موسسه موافقت می نمایند کلیه توافقات آنان با موسسه وشرائط (tos) صرفاً جنبه دو جانبه داشته و شامل هیچ شخص ثالثی نمی گردد.

۲۱- نکته قابل توجه

موسسه در هر زمانی ممکن است نسبت به تغییر شرایط (tos) اقدام نموده و در صورت امکان آنرا به کاربران اعلام نماید.

۲۲- اطلاعات انحصاری: TRADE MARK کلمه و آرم موسسه.

۲۳- نکاتی درباره نقض حقوق مالکیت معنوی و نسخه برداری

موسسه پارسا پژوهش آرین ضمن احترام به حقوق معنوی دیگران ،انتظار دارد تا کلیه مرتبطین با این موسسه نسبت به رعایت حقوق معنوی آن اقدام نمایند. بدیهی است این موسسه در برابر ناقضین حقوق ذکر شده فوق از طرق قانونی مختلف منجمله قطع خدمات متخلفین اقدام می نماید. ضمناً در صورتیکه کاربران این موسسه به هر علتی متوجه نقض حقوق مربوط به قانون نسخه برداری در مورد اطلاعات خود گردیدند، خواهشمند است بر اساس اطلاعات ذیل موسسه را آگاه نمایند.
– اعلام مشخصات شخص مسؤول مجموعه ای که قانون نسخه برداری را نقض نموده است.
– اعلام مشخصات و توضیحات دقیق مربوط به کار یا اطلاعاتی که ادعای کپی برداری شدن آن مطرح می باشد.
– مشخص نمودن آدرس یا محل اطلاعات کپی برداری شده بر روی سایت موسسه
– اعلام مشخصات کامل شخص گزارش دهنده شامل شماره تلفن، آدرس، پست الکترونیک به موسسه
– اعلام تأییدیه ای مبنی بر اینکه نسخه برداری بدون مجوز قانونی صورت پذیرفته است.
– اعلام تأییدیه ای مبنی بر پذیرش مسؤولیت ارائه گواهی دروغ، و همچنین تأیید صحت و دقت کامل در ادعاهای مطرح شده.
اطلاعات فوق را می توانید با مهر وامضای رسمی از طریق ذیل به موسسه اعلام نمائید.
صندوق پستی: ایران – تهران – ۳۸۸/۱۴۵۶۵

۲۴- نکات عمومی

– توافقنامه بدون عیب و نقص(TOS): موافقتنامه بدون عیب و نقص بین کاربر و موسسه محسوب می گردد که شرایط آن حاکم و نافذ برای استفاده از خدمات موسسه خواهدبود و این شرایط برای هر شخص حقیقی یا حقوقی که با موسسه ارتباط برقرار نماید صدق می نماید. درعین حال شرایط tos ممکن است توسط موسسه، بروز رسانی شود که این تغییرات شامل کلیه کاربران موسسه خواهد شد.
– قانون حاکم بر قرارداد: قانون حاکم بر tos صرفاً قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و طبق توافق موسسه و کاربران هرگونه ادعایی صرفاً در مراجع قضائی تهران قابل طرح می باشد.
– فسخ یا چشم پوشی از شرایط tos: چشم پوشی یا حذف هریک از شرایط tos ناقض سایر مفاد آن نخواهد بود. ضمناً کاربر و موسسه توافق می نمایند در صورتیکه بر اساس حکم هر یک از مراجع قضائی ماده ای از شرایط tos بی ارزش تشخیص داده شد این موضوع تأثیر و ادعائی بر نفس توافق موسسه و کاربر ایجاد ننموده و کلیه شرائط tos مورد تأیید طرفین آن باقی بماند.
– غیر قابل انتقال بودن توافقنامه موسسه وکاربر به شخص ثالث:کاربر وموسسه پارساپژوهش تأیید می نماید که انتقال حقوق کاربر نزد موسسه در اثر فوت کاربر یا هر دلیل مشابهی به شخص ثالث قابل انتقال نیست.
– حکم لغو یا محدودیت امتیاز :کاربران موسسه موافقت می نمایند که بر اساس عدم رعایت شرائط tos، هرنوع ادعای حقوقی، حکم مراجع قضایی موسسه محق به لغو خدمات آنان می باشد.
نکته: کلیه مفاد و محتوای عناوین tos جنبه طرح مطلب داشته و فاقد جنبه قراردادی یا قانونی است.

URL Shortener | Poliv Developers | Generating...
QR Code | POLIV.IR